"DZIEŃ OTWARTY" DLA KANDYDATÓW DO GIMNAZJUM

Serdecznie zapraszamy Rodziców oraz Kandydatów na „dzień otwarty”, który odbędzie się 23 marca br.
 
W programie spotkania:

  • zwiedzanie szkoły – od godz. 17.00 do 18.00
  • o godz. 18.00 rozpocznie się w auli zebranie informacyjne, podczas którego przedstawimy:
    • ofertę edukacyjną szkoły,
    • szkolny program wychowawczy,
    • zasady i harmonogram rekrutacji.

     

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI "ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH"

Na mocy ustawy Sejmu RP z dnia 3 lutego 2011 roku dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym, poświęconym pamięci żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
Uczniowie naszego gimnazjum włączyli się w obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary represji komunistycznych przy dawnym budynku aresztu śledczego Głównego Zarządu Informacji WP przy ulicy Chałubińskiego.

"PO-ZDRO": OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI CUKRZYCY I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH

Serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych "Po-Zdro".
 
Program został stworzony przez zespół specjalistów – lekarzy, psychologów, dietetyków oraz specjalistów aktywności fizycznej – w celu identyfikacji zagrożeń związanych z cukrzycą u dzieci i młodzieży oraz wskazania możliwości zmiany zachowań zdrowotnych. Program ten pozwoli budować świadomość zdrowotną, która ułatwi podejmowanie odpowiednich decyzji i wyborów sprzyjających zdrowiu dzieci.
 

KONKURS WARSZAWSKIEGO SZLAKU SOLIDARNOŚCI

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami Konkursu Warszawskiego Szlaku Solidarności zostali:

Maja Jeśmanowicz wraz z grupą uczniów z klasy 3e w kategorii "Krotki Film Dokumentalny do Szlaku",

Jowita Drozdowicz z klasy 1e w kategorii "Zdjęcie do Szlaku".

Prace można obejrzeć na stronie Konkursu Warszawskiego Szlaku Solidarności.

Dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ETAP WOJEWÓDZKI

Do III etapu kuratoryjnych konkursów przedmiotowych zakwalifikowały się następujące osoby:

język polski:
Gabriela Stankiewicz 3c

matematyka:
Łukasz Czyż 3d
Jadwiga Czyżewska 3d
Tomasz Nowak 3e
Stanisław Strzelecki 3e

fizyka:
Michał Niedziółka 3d
Adam Prystupiuk 3d

chemia:
Arkadiusz Dagiel 3d
Adam Prystupiuk 3d

wiedza o społeczeństwie:
Michał Jankowski 3b

Strony