"PO-ZDRO": OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI CUKRZYCY I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH

Serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych "Po-Zdro".
 
Program został stworzony przez zespół specjalistów – lekarzy, psychologów, dietetyków oraz specjalistów aktywności fizycznej – w celu identyfikacji zagrożeń związanych z cukrzycą u dzieci i młodzieży oraz wskazania możliwości zmiany zachowań zdrowotnych. Program ten pozwoli budować świadomość zdrowotną, która ułatwi podejmowanie odpowiednich decyzji i wyborów sprzyjających zdrowiu dzieci.
 

KONKURS WARSZAWSKIEGO SZLAKU SOLIDARNOŚCI

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami Konkursu Warszawskiego Szlaku Solidarności zostali:

Maja Jeśmanowicz wraz z grupą uczniów z klasy 3e w kategorii "Krotki Film Dokumentalny do Szlaku",

Jowita Drozdowicz z klasy 1e w kategorii "Zdjęcie do Szlaku".

Prace można obejrzeć na stronie Konkursu Warszawskiego Szlaku Solidarności.

Dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy!

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ETAP WOJEWÓDZKI

Do III etapu kuratoryjnych konkursów przedmiotowych zakwalifikowały się następujące osoby:

język polski:
Gabriela Stankiewicz 3c

matematyka:
Łukasz Czyż 3d
Jadwiga Czyżewska 3d
Stanisław Strzelecki 3e

fizyka:
Michał Niedziółka 3d
Adam Prystupiuk 3d

chemia:
Arkadiusz Dagiel 3d
Adam Prystupiuk 3d

wiedza o społeczeństwie:
Michał Jankowski 3b

biologia
Weronika Głowacz 3b

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

W dniach 9,10, 11 GRUDNIA 2014 r. w szkole odbędzie się PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY dla uczniów klas trzecich.

WTOREK, 9.12.2014 – część humanistyczna (historia, WOS, język polski)

ŚRODA, 10.12.2014 – część matematyczno-przyrodnicza (przedmioty przyrodnicze, matematyka)

CZWARTEK, 11.12.2014 – język obcy nowożytny (poziom podstawowy i rozszerzony)

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

W tym roku szkolnym do II etapu kuratoryjnych konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:
 
język polski:
Jadwiga Koprowska 3c
Gabriela Stankiewicz 3c
 
matematyka:
Stanisław Strzelecki 3e
Tomasz Nowak 3e
Łukasz Czyż 3d
Jadwiga Czyżewska 3d
Adam Prystupiuk 3d
 
biologia:
Julia Duchlińska 3e
Arkadiusz Dagiel 3d
Gabriela Stankiewicz 3c
Mariusz Dobryjanowicz 3b
Weronika Głowacz 3b
 

Strony